O nás

Stavebniny Intenmarket naleznete v Rosicích u Brna v ulici Zastávecká, kde sídlíme již od roku 2004. Stavebniny patří do skupiny INTEN GROUP. Svým zákazníkům nabízíme široký sortiment stavebních materiálů, které skladujeme na rozloze 4000 m2. Máme vlastní dopravu a materiál vám dovezeme až do vzdálenosti 50 km.

 

Pokud se rozhodnete stavební materiál nakoupit u nás, poskytneme vám výpočet materiálu dle projektové dokumentace, odborný stavební dozor v oboru pozemního stavitelství a dopravní infrastruktury. Využít také můžete půjčovnu značkového nářadí nebo naši vlastní autodopravu.

 

Součástí areálu je prodejna stavebnin, rozsáhlé sklady a vozový park. Zvládneme převážet materiál o hmotnosti až 24 tun včetně skládání. K dispozici máme dva vozy značky Mercedes (auto s vlekem a tahač), dva vozy značky Man (kontejner a valník) a 3,5 t dodávku značky Kia (valník).

 

Naším cílem je navazování partnerských vztahů se zákazníky a uspokojování jejich přání a požadavků poskytováním širokého sortimentu stavebních materiálů s atraktivními obchodními podmínkami. Velký důraz také klademe na poskytování vysoké přidané hodnoty zákazníkům v podobě technické podpory, poradenství a doplňkových služeb.

 
 

Zobrazit nabídku kariéry

 

 

Scroll to top